Ankara Su Tesisatcısı

Yetenekli ve güvenilir bir tesisatçı özelliğini sağladığı hizmetin garanti vererek ortaya çıkar.
Herhangi bir sıhhi tesisat şirketi standartlarının olacağı belirtilmeli uygun fiyatta, yüksek kaliteli iş, mükemmel müşteri hizmetleri ve toplam da oluşan sorunun yerine getirilmesi ve titiz bir şekilde çalışarak müşteri memnuniyetini de göz önüne alması gerekir.
Tesisatçı seçimi bazen yıpratıcı bir iş olmaktadır. Felaketler geçirmiş olan yakın dostlarınızın ve sevenleriniz canını sıkan sorumsuz bir tesisatçıyı işe aldığınız da başınıza gelecek olanlar kesinlikle sizin sorumluluğunuz altındadır. İşleri daha da kötü hale getirebilecek bir tesisatçıya işinizi verirseniz yapacağı hataları da görerek tesisatçı çağırmaya korkar hale geleceksiniz. Aşağıdaki profesyonel ve sorumlu bir tesisatçının nasıl özellikler taşıdığı verilmektedir:

1) Sorumlu Bir Tesisatçı Pisliklerini Temizler

Tesisatçılar küçük çocuklar gibi evinize geliyor. Küçük çocuklar ve gençler bir evde bardak, tabak, ambalaj kağıtları gibi karmaşa ayrılması bekleniyor. Bir tesisatçı bir iş için istihdam edilen ikamet oluşturduktan sonra herhangi bir iz bırakmak işini temiz bir şekilde halleder; Boru parçaları, kapalı alanlarda, herhangi bir parçacık ya da kalan alanların aldıkları sarma…Her hangi bir alet, boru, sıhhi tesisat parçaları ya da enkaz işi geri kalan setin hepsi kaldırılmış olacaktır.

2) Mükemmel Tesisatçılar zamanında Ulaşması

İyi bir tesisatçı verdiği randevuya saatin de gitmelidi;hiçbir nedeni yoksa randevusunu kaçırmamalıdır.Bazı Mazeretler için, gecikmeler oluşabilir,Fakat karşı tarafı mağdur etmeyip randevu iptalini bildirmesi gerekir. Profesyonel bir tesisatçı tüm zamanını size göre ayarlamalıdır.
3) Tesisatçı Uygun araç ve gereçleri Kullanmalıdır

Uzman tesisatçılar, onarım ve bakım için gerekli teçhizatlarını oluşturmuş olmalıdır. Doğru Kullanım için doğru kaynakları kullanarak ve uygun öğeleri zorluk çekmeden gidermemesi gerekir.