Ankara’da Su tesisatcısı

Tesisatçılar konut ya da endüstriyel bir ortamda su, sıhhi tesisat ve drenaj sistemlerinin birkaç farklı yönleriyle sorumludur. Örneğin, tesisatçıların alanı olarak borular, açık tıkanıklıkları gidermek ve drenaj sorunları tamiri gibi alanlar tesisatçı sorunlarıdır. Sıhhi tesisat herhangi bir binanın günlük işleyişi için önemli bir yöndür; bu şirketler ve bireyler nitelikli tesisat profesyonelleri için büyük önem taşıyor.
Tesisatçıları tanımlamak; bir boru sistemi içinde bulun tıkanıklıkları temizlemek için veya yerleşim yerlerinde ya da şirket ofislerinde tamamen yeni bir sistem kurmak gereksinimlerinde kullanılırlar.

Tesisatçı Eğitim
Tesisatçılar başka bir tesisatçı gözetiminde bir staja katılarak kendi kariyerlerini incelerler. Bu süre genellikle üç yıl civarında sürer. Temel kavramları öğrenmek ve daha sağlam bir temel atmak için çok hevesli tesisatçılar bir kurumdan tesisat okuluna devam ederek. Bu kuruluşların Çalışma Bakanlığı ile belgelendirerek Tesisatçılığa hazırlanırlar.
Temel sıhhi tesisat
Boruya montaj ve bakım
Atık su kanalında onarım ve montaj
Blokaj temizleme
Bulma gizli boru
Kaçak tespit
Atık su bakım ve onarım
Duş, TUVALET ve lavabo kurulum
Soğuk/Sıcak su sistemi onarımı
Bazı gelişmiş tesisat eğitimi gerektirecektir olabilir:
Bina çizimleri yorumu
İskele montaj ve demontaj
Oluk ve yağmur suyu boru
Ark kaynak
Gaz kaynak
GMS boru tamir ve bakım
Şofben yükleme
Siperler kazı
Bu tesisat eğitimlerin de zamanı geldiğinde çok daha hazırlıklı hale gelmesine yardımcı olur. Temelleri sağlam bir yapı oluşturmak isteyen her tesisatçı için önemlidir.

Tesisatçılarımıza verilen eğitim ile çalışma sahasın da yerlerini alırlar.Müşteri memnuniyetini baz alarak Çalışmalarımıza önem vermekteyiz